Lietošanas Noteikumi

1. Vispārīga informācija

Paldies, ka apmeklē mūsu mājaslapu www.augutante.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Tev nodrošinātu patīkamu iepirkšanos “Augu Tante” veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegādātos “Augu Tante” produktus, Tev jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir SIA SWEETDAY, reģistrācijas numurs 40103867022, uzņēmuma adrese Tallinas iela 94-22, Rīga, Latvija. Ja Tev radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinies ar mums, sūtot e-pastu uz [email protected]. Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir SIA SWEETDAY privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

2. Lietošana

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Tu iesaisties ar SIA SWEETDAY (turpmāk tekstā „Augu Tante”, „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Tu automātiski piekrīti šiem lietošanas noteikumiem.

3. Privātuma Politika

Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Tavas personīgās informācijas privātumu un drošību. Mēs ievācam informāciju no mūsu klientiem, lai informētu par mūsu pakalpojumiem un produktiem, lai uzlabotu iepirkšanos ‘Augu Tante’ interneta veikalā, lai piedāvātu vislabāko klientu apkalpošanu, ka arī lai izpildītu Tavu pasūtījumu. Mēs paturam Tavu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams iemesliem, kādēļ šī informācija tika iegūta, vai arī saskaņā ar likumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo informāciju, kā piemēram, Tavu vārdu, adresi u.c., kuru Tu mums atklāj, un tā netiks nodota trešajām personām. Visa informācija, kuru Tu mums sniedz, tiek novietota mūsu serveros un vienmēr būs drošībā, jo mēs uzturam stingrus datu drošības standartus. Ikviens maksājums tiks kriptēts izmantojot SSL tehnoloģiju, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu tiešsaistes darījumu drošību. Tā nodrošina būtiskas savstarpējās autentifikācijas funkcijas, datu kriptēšanu un neaizskaramību drošiem darījumiem. Vairāk par mūsu privātuma politiku lasi šeit: Privātuma Politika

4. Cenu politika

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija ‘Augu Tante’ interneta veikalā ir mainīgas.

5. Krāsas

‘Augu Tante’ ir centusies pēc iespējas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto augu un produktu klāstu fotoattēlos. Taču, neskatoties uz to, krāsas produktiem, ko Tu redzi veikalā  būs atkarīgas no Tavas viedierīces monitora izšķirtspējas. Tādējādi dzīvē augu, podu un citu preču krāsas var nedaudz atšķirties no bildēs redzamajām.

6. Izmēri

Pie katra telpauga ir norādīti sekojoši izmēri: poda diametrs un telpauga augstumas ar podu centimetros. Podiem norādīts poda diametrs un augstums centimetros. Citiem produktiem norādīti izmēri garums x platums x augstums centimetros.

Taču svarīgi ir atcerēties, ka augi ir dzīvi un aug. Reizēm auga izmērs var būt lielāks, kā norādīts mājaslapā.

Lai labāk izprastu produkta izmēru dabā, pie atsevišķiem produktiem attēlos novietota klasiska izmēra tenisa bumbiņa. Ja rodas papildu jautājiumio par izmēriem, droši raksti uz [email protected]

7. Telpaugu kvalitāte

‘Augu Tante’ iepērk telpaugus galvenokārt no Eiropas audzētājiem (Nīderlande, Dānija, Itālija u.c.). Mūsu augu piegādātāji ir sertificēti un ir garantējuši piegādāt augstas kvalitātes telpaugus bez sliktajiem kukaiņiem un slimībām. Tāda ir arī  ‘Augu Tantes’ politika – tirgot skaistus un veselīgus telpaugus. Tomēr, neskatoties uz to, vienmēr, kad mājās tiek atnests jauns telpaugs (no Augu Tantes vai jebkuras citas vietas), ir ieteicams to novietot atsevišķi no citiem augiem un mēnesi turēt tā saucamajā ‘karantīnā’.  Tāpat ieteicams ļaut augam lēnām adaptēties jaunajās mājās – pārlieku nepārliet vai neiekaltēt, nešokēt ar saulainu vietu uzreiz pēc izņemšanas no iepakojuma. Augi jau ir mērojuši tālu ceļu no Eiropas audzētājiem pie mums uz Latviju, viņiem ir jāļauj palēnām pierast pie jaunajiem dzīves apstākļiem.

Augu Tantes darbnīcā tiek pielietota Bioloģiskā augu aizsardzība. Laiku pa laikam profilakses nolūkos tiek izlaistas labdabīgās plēsējērces. Var gadīties, ka kādrreiz kāda plēsējērce aizceļo līdzi uz jaunajām mājām. Tās ir pavisam labdabīgas un nekaitē augiem – gluži otrādi, pat palīdz pret nelabvēlīgiem kukaiņiem. Kārtīgi noskalojot augu var no tām atbrīvoties.

8. Augu Iepakojums un Sūtīšana

Telpaugus, pareizi sapakojot, var bez problēmām sūtīt ar pakomātu un / vai kurjera piegādi. Pie nosacījuma, ka augs ir atbilstoši iepakots, tas var ceļot pakā pat 2 nedēļas un nekas slikts viņam nenotiks. Taču cilvēciskās kļūdas ir iespējamas un var gadīties, ka transportēšanas rezultātā kāda lapiņa ir nolūzusi, ieplīsusi vai kā citādi cietusi. Ja augs ir pilnībā bojāts, Tev ir iespējas to atgriezt (skatīt atgriešanas noteikumus).

Ziemas periodā (novembris – marts) telpaugi bez bažām var tikt sūtīti, ja ārā temperatūra nav zemāka par 0 grādiem. Šādā gadījumā augi tiek īpaši iepakoti – pēc nepieciešamības, kastēs ar termo izolācijas kārtu un sūtījumiem tiek pievienoti sildelementi, kas  pakāpeniski izdala siltumu. Lielos mīnusos augi netiek sūtīti. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā telpaugi var tikt izsūtīti vēlāk (līdz ko būs piemērota gaisa temperatūra) vai arī pircējam tiek piedāvātas alternatīvas iespējas pasūtījuma saņemšanai.

9. Iegāde un apmaksa

Kad būsi izvēlējies preces, kuras vēlies nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Tu tiksi novirzīts/-a uz apmaksu. Apmaksas sitēmu Augu Tantes e-veikalam nodrošina maksājumu platforma PAYSERA.  Norēķinus internetveikalā var veikt ar maksājumu kartēm – Visa, MasterCard un Maestro bankas kartēm, kā arī ar banklink šādām finanšu iestādēm – Paysera, Swedbank, Luminor, SEB, Citadele, Revolut.  Kā arī tiek nodrošināta apmaksas iespēja ar WebMoney. Ja vēlies veikt kādas izmaiņas savā pasūtījumā, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz [email protected]. ‘Augu Tante’ nenodod kredītkartes vai cita veida maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm, kā noteikts likumā.

10. Piegāde

‘Augu Tante’ Tev ar prieku piedāvā piegādi ar pakomātu vai kurjeru līdz durvīm, kuru nodrošina SIA OMNIVA. Parasti pasūtījumi tiek izsūtīti 2-5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījuma piegādes laiks Latvijā ir 2-5 dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas, ārpus Latvijas 7-14 dienas. Pasūtījums tiks piegādāts uz adresi vai konkrēto pakomātu, kuru Tu norādīji pasūtījuma veikšanas brīdī, pirms apmaksas. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Tu tiksi informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu.

Izpārdošanu laikā piegāde var kavēties.

Ziemas periodā (novembris – marts) augi tiek sūtīti, ja ārā nav lieli mīnusi. (Skatīt 8. punktu par to kā ziemā tiek iepakoti augi).

Svarīgi! Gada izskaņā Augu Tantes komanda dodas garajās ziemas brīvdienās. Pasūtījumi, kas iegādāti laika posmā 19.12.-03.01., tiks izsūtīti pēc 2022. gada 3. janvāra. Dāvanu kartes digitālā formātā pieejamas uzreiz iegādes dienā. 

11. Piegādes izmaksas

Piegāde Latvijā uz Omniva pakomātu 3.90 € (neatkarīgi no pakas izmēriem)

Piegāde Latvijā ar kurjeru līdz durvīm 8 € (neatkarīgi no pakas izmēriem)

Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 70 

Piegāde EU (izņemot Latvijā) 20€
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem EU virs 150€

12. Pasūtījuma saņemšana uz vietas

Šobrīd pasūtījumu saņemšana uz vietas nav iespējama.

13. Atteikuma Tiesības

‘Augu Tante’ komanda cenšas apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu izņēmumi. Ja tomēr Tu neesi apmierināts ar pirkumu, Tev ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. Šis noteikums attiecas uz nedzīviem produktiem, kā puķu podiem un aksesuāriem. Šis noteikums neattiecas uz telpaugiem (MK noteikumi Nr. 255, 22.4 p.). Taču, lai Tava iepirkšanās  būtu bez riskiem, esam ieviesuši savu telpaugu atgriešanas politiku (sk. telpaugu atgriešanas noteikumi). Augu Tante pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesabojāta, ar visām detaļām un orģinālajā iepakojumā. Ja Tu vēlies apmainīt preci, lūdzu, aizpildi pirkumam pievienoto atgriešanas formu un to kopā ar preci nosūti uz adresi: SIA “SWEETDAY”, Tallinas iela 94-22, Rīga, Latvija, LV-1009,  norādot vai preci vēlies samanīt vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlies saņemt atpakaļ naudu par pirkumu – pārskaitījums tiks veikts uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

LEJUPIELĀDĒ ATTEIKUMA VEIDLAPU ŠEIT

14. Telpaugu atgriešanas noteikumi

Ja kādu iemeslu dēļ pie Tevis ir nonācis bojāts, nedzīvs vai kā citādi defektēts telpaugs, lai šo situāciju novērstu un pieteiktos preces apmaiņai vai naudas atgriešanai Tev jārīkojas sekojoši: 1) uzreiz  pēc preces saņemšanas fiksē sava jaunā telpauga stāvokli fotoattēlos, noteikti sabildē visus defektus 2) 24h laikā pēc preces saņemšanas sūti e-pastu uz [email protected], informē mūs par preces stāvokli, defektiem un pievieno fotoattēlus, norādi pasūtījuma nr  3) ‘Augu Tante’ komanda sazināsies ar Tevi 3 darba dienu laikā, lai atrisinātu radušos situāciju un piedāvātu Tev jaunu telpaugu vai atgrieztu naudu par konkrēto augu. Pretenzijas, kas pieņemtas vēlāk kā 24h pēc telpaugu saņemšanas brīža nekvalificējas augu apmaiņai vai naudas atgriešanai. Taču saprotot telpaugu specifisko dabu un kopšanas īpatnības, ‘Augu Tante’ komanda vienmēr ir atvērta dialogam un labprāt palīdzēs ar padomiem telpaugu kopšanā, lai Tavi zaļie draugi plauktu un zeltu.

15. Telpaugu kopšana

Katram augam ir savādākas vajadzības un savas kopšanas prasības. ‘Augu Tante’ produktu sadaļā vari iepazīties ar katra auga augšanai nepieciešamajiem apstākļiem. Pirms telpaugu iegādes, izvērtē vai Tavās mājās tam būs piemēroti apstākļi un vai spēsi tam nodrošināt nepieciešamo gaismu, mitrumu vai tieši otrādi – sausumu. ‘Augu Tante’ labprāt padalīsies ar padomiem un ieteikumiem, raksti mums uz [email protected], Facebook vai Instagram platformās @augu.tante. Centīsimies Tev atbildēt 3 darba dienu laikā.

16.  Pieteikšanās jaunumiem

Ja Tu esi izvēlējies saņemt e-pastus no Augu Tante, mēs Tev ar prieku piedāvāsim plašu informāciju par jaunajiem produktiem un citiem Augu Tantes jaunumiem. E-pasta adrese, kuru Tu norādīji reģistrējoties mūsu interneta veikalā, tiks izmantota tikai mūsu uzņēmumā, lai nosūtītu Tev jaunāko informāciju. Mēs cienām Tavas tiesības uz privātumu un nenodosim citiem uzņēmumiem Tavu e-pasta adresi. Ja vēlaties atteikties saņemt Augu Tantes jaunumus, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].

17. Noteikumu izmaiņas

SIA SWEETDAY var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparedzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Tu piekrīti visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Ja Tev rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinies ar ‘Augu Tante’ komandu pa e-pastu vai tālruni. Lietošanas un datu drošības noteikumi pēdējo reizi tika atjaunoti 2021. gada 15. decembrī.